Nasi lekarze Milanmed w Milanówku

Zespół MilanMed składa się z lekarzy medycyny rodzinnej oraz specjalistów, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach. Od ortopedii po terapię psychologiczną i nie tylko, oferujemy także fizjoterapię i inne zabiegi.M

Lekarze POZ

Lekarz SPECJALISTA medycyny rodzinnej


Iwona Mlonek

Lekarz


Renata Klimecka-Rzewuska

Lekarz

Anna Bandzarewicz-Samcik

LEKARZ  specjalista onkologii I specjalista medycyny przeciwstarzeniowej


Dr n. med. Radosław Jadczak

Lekarz


Małgorzata Stępińska-Laszczka

Lekarz SPECJALISTA medycyny rodzinnej


Jolanta Sudomir

Specjaliści

specjalista KARDIOLOG


Dr n. med. Anna Praska- Ogińska

Specjalista w zakresie kardiologii, udziela konsultacji kardiologicznych osobom dorosłym, ale również wykonuje badanie Echo Serca. Specjalizuje się w chorobach sercowo- naczyniowych. Na co dzień jest pracownikiem Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim.

lekarz medycyny pracy


dr n. med. Grzegorz Kempa

Lekarz medycyny pracy, badanie profilaktyczne do pracy: wstępne/ kontrolne/ okresowe, badania sanitarno-epidemiologiczne, orzeczenia dla kierowców zawodowych a także orzeczenia wymagane do kursu na prawo jazdy, orzeczenia dla uczniów i studentów.

specjalista urolog


Marek Stawski

Specjalista urolog

specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu


Mariusz Ociesa

Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, wykonuje ortopedyczne badania USG, blokady/iniekcje dostawowe, a także konsultacje dla dorosłych i dzieci od 12 roku życia.

specjalista radiologii


Joanna Wiśniewska

Specjalista radiologii, wykonuje USG tkanek miękkich m.in. USG jamy brzusznej, węzłów chłonnych, piersi, tarczycy, ślinianek, USG prostaty, moszny, doppler tętnic szyjnych itp. Badania wykonywane są dla dzieci i dorosłych.

 Psycholog, Terapeutka


Anna Jabłonowska

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, trenerką warsztatów i szkoleń rekomendowanych przez Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego “INTRA”. Ukończyłam kurs z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR), a także posiada Certyfikat CoachWise Essentials Program.

specjalista neurolog


Anna Bandzarewicz-Samcik

Absolwentka Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Członek Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Na co dzień jest lekarzem w Oddziale Neurologicznym z Pododdziałem Udarowym w Szpitalu Zachodnim w Grodzisku Mazowieckim. W swojej pracy z pacjentem łączy wiedzę neurologiczną z empatią, szacunkiem i wnikliwością.

specjalista dermatologii i wenerologii


Joanna Kolinek

Specjalista dermatologii i wenerologii

Pielęgniarka Poz


Elżbieta Adamczyk

Pielęgniarka Podstawowej Opieki Zdrowotnej

specjalista fizjoterapii


Radosław Grzywacz

Specjalista fizjoterapii.

MGR fizjoterapii


Mateusz Kuźma

Magister fizjoterapii, w tym także fizjoterapia stomatologiczna.