Przychodnia lekarska Milanmed w Milanówku

Przychodnia NZOZ MilanMed powstała w 2008 roku w Milanówku. Założycielami są Radosław i Edyta Grzywacz. Radosław jest magistrem i doświadczonym fizjoterapeutą, który pomaga codziennie wielu pacjentom. Przychodnia zyskała popularność i zaufanie pacjentów, a dziś korzysta z jej usług tysiące osób i wielu lekarzy specjalistów.

MilanMed to doświadczona przychodnia medyczna, która z powodzeniem działa już od ponad 10 lat. Nasza placówka znajduje się w Milanówku, niedaleko Grodziska Mazowieckiego.

W ciągu tego czasu udało nam się zdobyć zaufanie tysięcy pacjentów, którzy doceniają naszą indywidualną i profesjonalną opiekę lekarską. Nasza przychodnia oferuje szeroki zakres usług medycznych, w tym wizyty u lekarzy medycyny rodzinnej i specjalistów, jak również wiele innych zabiegów (w tym fizjoterapii).

Nasz zespół składa się z doświadczonych lekarzy i specjalistów medycznych, którzy dbają o to, aby każdy pacjent otrzymał najlepszą opiekę medyczną. Stosujemy najnowsze metody leczenia i korzystamy ze sprawdzonego sprzętu medycznego, aby zapewnić Ci skuteczną pomoc.

Nasza przychodnia jest idealnym miejscem dla każdej osoby, która potrzebuje pomocy medycznej. Zapewniamy przyjazną i profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

Jeśli szukasz sprawdzonej przychodni medycznej, to MilanMed jest idealnym wyborem. Skontaktuj się z nami i umów na wizytę już dziś!

Nasza przychodnia

Chcielibyśmy Państwu pokazać, jak wygląda wnętrze naszej przychodni. W naszej galerii znajdą Państwo zdjęcia z poczekalni, gabinetów lekarskich oraz salek zabiegowych. Stawiamy na nowoczesny design, przyjazną atmosferę oraz wysoką jakość usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Realizacja galerii zdjęć: Monika Mlonek Photography.